Radošās darbnīcas

Ideju krātuvē atrodam piemērotāko radošo darbnīcu veidus maziem un lieliem pasākumiem - pirmskāzu ballītēs, jubilejās, darbnīcas kāzu viesiem, darbnīcas organizāciju ballēs. Braucam uz pasākuma vietu - mājās, birojā, pirtiņā, svinību zālē vai zem zilām debesīm - parkā, pie jūras, ziedu pļavā, uz laipas ezermalā un citur. Grupai (līdz 9 dalībnieki) piedāvājam telpas un āra pagalmu Jomas ielā, Jūrmalā.

BALLĪTES PUCĒŠANAS DARBNĪCA

Gatavošanās kā īpaša svētku daļa. Ballītes viesi svinību iesākumā paši iekārto un noformē vidi. Darbošanās notiek dekoratores vadībā, ar mūsu sagādātajiem materiāliem un atribūtiem atbilstoši tematikai.

DABAS ROTAS

Dzīvo ziedu un augu rotas un dekori. Skaists process ar brīnišķīgu rezultātu - estētisks baudījums, gandarījums, rotas svētku mirkļiem un fotosesijai.

ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCAS

Adventa vainagi, lukturīši, eglīšu rotājumi, svētku kartiņas, dāvanu kārbas un citas svētku lietiņas, kas noder gan rotāšanai, gan apdāvināšanai.

ZIEDI UN KOKTEIĻI

Mākslīgo ziedu rotas - krāsains un sievišķīgs pasākums, efektīvi - vienkārši izgatavojams un vienojošs aksesuārs visām pasākuma dalībniecēm. Košu krāsu vai pasteļtoņu ziedi.